Abu Dhabi & Omaan 2018 – 14.02

Hommik! Hommik? Ei ole mingit hommikut. Isegi hommikusööki pole, sest ei suuda ju ärgata. Oleme küll palju reisinud ja võiks ette arvata, mis keha teeb peale magamata ööd/öid, aga ei. Hommikut pole. Selle asemel läheme keskpäeval basseini hoopis. Kuidas ometi muud moodi põhjamaise inimesena veebruari keskpaika möödas saata. Kohe esimese asjana kasukas seljast ja vette. Otse vette! Oleks ka kasukaga läinud, aga kasukat polnud, aga oi see oleks mulle meeldinud! Turvamees basseini ääres oleks siiski kindlasti käe ette pannud, või siis püüdlike õpitud ujumistõmmetega järgi sukeldunud. Turske noor mees oli, arvatavasti teismeline lähedalasuvatest vaesematest riikidest. Tõesti, nii noor, et endal tekkis tunne, et peaks kokteile tellides TEMALT dokumenti küsima. Ps. jooke toob basseini äärde vetelpäästja. 2in1. Juba on tore! 😀

Basseini ääres olime peaaegu ainsad inimesed. Ainsad siis selles mõttes, et teised üksikud tulid ja läksid, me olime. Põhjus võis olla selles, et tegelikult päikest polnud väga näha. Õhus oli palju tolmu. Kõrbetolmu. Päike paistis, vari eksisteeris, aga ringi vaadates tundus, nagu prillid oleksid udused või läätsed vanad. Nägid, aga no kõik oli veidralt udune. Mingi hetk tuli Härra Kõrge Ametnik ja õiendas vetelpäästjaga, et tolm basseinialalt on koristamata. Ta vistiti on siiski hoopis 3in1. Ega ta midagi tegema ei hakanud peale Härra lahkumist. Konstanteeris fakti ja vaatlejana tundus, et vahetevahel sellest piisabki.

Aga no selja sain siiski punaseks! Ununes noh see kreemitamine. Pole harjunud siin pimedas end uv-kiirguse eest kaitsma. Aga juba oli õhtu niikuinii. Lapsega reisides on see veider, et mingil hetkel hakkad märkama mänguväljakuid. Nii juhtus ka meiega. Lapsega mänguväljakule minek on nagu restoraniks valmistumine. Paned ilusad riided selga, käru puhastad ära, lapse kõhu söödad täis ja siis lähed täielikus pimeduses välja, nii et mitte keegi ei näe ega kuule sind. Kõik teised on ammu juba kodus. Täiesti kasutu pingutus! Aga tore mänguväljak oli! Mõned üksikud lapsed ja isad veel hängisid seal, küllap emadel oli veel vaja aega, et õhtusöök valmis saada, muidu nad ei oleks ju seal pilkases pimeduses olnud.

Peale vahvat jalutuskäiku saime aru, et vaja oleks ka süüa. Kogemata oli kätte saabunud Valentini päev. No kes seda oleks kahtlustanud???? Appiii! Kõik restod olid reserveeritud. Lõpuks siis saime oma hotellist tuppa tellida midagigi ja siis vaikselt magama minna, lubadusega, et homme ärkan varem ja lähen otse basseini!!!

crowne-plaza-abu-dhabi-4760354121-4x3

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s